Finance, Accounting & Controlling
Erfahren

Kontroller

full time (m/w/d)
MosonszolnokHungary
Diese Seite ist nicht auf Deutsch verfügbar

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Kontroller.

Deine Aufgaben

  • Aktív részvétel a havi, negyedéves, éves zárási folyamatokban
  • Rövid és hosszú távú tervek összeállítása
  • Készletet érintő jelentések összeállítása (heti/havi KPI-ok követése, elemzése)
  • Terv-tény elemzések összeállítása területekre
  • Rendelések ellenőrzése, jóváhagyása
  • Havi zárás során az elhatárolások összeállítása
  • Részvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében, illetve a menedzsment munkáját segítő riportok, prezentációk elkészítésében
  • Ad hoc riportok elkészítése

Was wir bieten

• Heti 2 nap Home office lehetőség próba idő lejárta után
• Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
• Versenyképes fizetés, juttatások
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat

Dein Profil

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Termelő vállalatnál szerzett  kontroller szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Magas szintű EXCEL ismeret
  • PowerBI ismeret előnyt jelent
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos szemléletmód
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság
  • Kiváló kommunikációs készség