Production & Manufacturing
Erfahren

Karbantartó

full time (m/w/d)
GyőrHungary
Diese Seite ist nicht auf Deutsch verfügbar

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Karbantartó.

Deine Aufgaben

  • Rutin karbantartási tevékenységek elvégzése a karbantartási tervnek megfelelően
  • Hibakeresési feladatok elvézése a meghibásodott gépeken
  • Szükség esetén együttműködés a karbantartásra szerződött külső partnerekkel
  • Részvétel a karbantartási tervek elkészítésében
  • Karbantartási dokumentációk, feljegyzések naprakészen tartása
  • Tartalék alkatrész készlet szintjének és felhasználásának nyomonkövetése
  • Folyamatmérnökkel és karbantartó tehcnikussal együttműködve termelékenység javító feladatok kivitelezése

Was wir bieten

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Dein Profil

Végzettség: középfokú műszaki végzettség Több műszakos munkarend vállalása Megbízhatóság, pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés Proaktív hozzáállás Tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését is várjuk!