Production & Manufacturing
Erfahren

Beszállítói minőségügyi mérnök

full time (m/w/d)
GyőrHungary
Diese Seite ist nicht auf Deutsch verfügbar

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Beszállítói minőségügyi mérnök Győr

Deine Aufgaben

  • Beszállított alkatrészek minőségfelügyelete, lekövetése belső probléma vagy vevői reklamáció esetén
  • Nem megfelelő tételek zárolása, reklamáció indítása a beszállítók irányába
  • Beszállítói teljesítmények értékelése
  • Válogató/ utómunka cégek koordinálása
  • Folyamatoptimalizálás és problémamegoldás
  • Utazás a beszállítókhoz, illetve a beszállítói meetingeken való részvétel
  • Társosztályokkal, gyártással való szoros együttműködés

Was wir bieten

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Dein Profil

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás a napi munkavégzéshez
  • Reklamációs folyamatok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, proaktív fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség