Process Planning & QA
Erfahren

Beszállítói fejlesztő mérnök

full time (m/w/d)
MosonszolnokHungary
Diese Seite ist nicht auf Deutsch verfügbar

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Beszállítói fejlesztő mérnök.

Deine Aufgaben

• A beszállítók teljesítményének, képességének és kapacitásának felmérése;
• Rendszeres folyamat optimalizálás és probléma megoldás
• Új beszállítók felmérése, beszállítói auditok elvégzése;
• Szisztematikus beszállító fejlesztési akciók és programok végrehajtása;
• Javító intézkedések bevezetésének ellenőrzése a beszállítóknál
• Beszállítói APQP folyamatainak értékelése és fejlesztési javaslatok kidolgozása

Was wir bieten

• Szakmai fejlődési lehetőség
• Utazási lehetőség
• Versenyképes fizetés, juttatások
• Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
• Felelősség, kihívást jelentő feladatok
• Fiatal, dinamikus csapat

Dein Profil

• Felsőfokú műszaki végzettség
• 3-4 éves autóiparban szerzett releváns tapasztalat
• Beszállítói fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• Auditori képzettség  (VDA auditori képzettség előny )
• B kategóriás jogosítvány
• Magas utazási hajlandóság