Purchasing, Materials Management & Logistics
Entry level

Stratégiai beszerző

full time (m/w/d)
MosonszolnokHungary

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Stratégiai beszerző.

Your task

  • Beszerzés tervezése, a gyártó tevékenységhez szükséges különböző anyagok, berendezések, szolgáltatások biztosítása, összhangban a Regionális és Globális Stratégiával.
  • Megfelelő szállítók kiválasztása, szerződéskötések, a szállítók folyamatos ellenőrzése és fejlesztése, új szállítók felkutatása.
  • A beszerzési költségek elemzése, kiadások, termékek kategorizálása, csoportosítása, értékelése.
  • Ajánlatkérések, tenderek lebonyolítása.
  • Üzleti terv készítése figyelembe véve a vállalati célokat.
  • Megtakarítási potenciálok felkutatása, verseny erősítése, piaci trendek felkövetése.
  • Havi eredmény kimutatás és előrejelzés készítése
  • Beszállítói látogatások, auditok támogatása
  • Beszállítói workshopok szervezése és lebonyolítása
  • Tárgyalások előkészítése és kivitelezése a Globális és Regionális stratégiával összhangban
  • Költségcsökkentő programok nyomon követése a regionális vállalatokkal együttműködve

What we offer

  • Fiatalos, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődés és tanulási lehetőség
  • Nyelvek fejlesztésének lehetősége multinacionális munkakörnyezetben
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Your profile

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német előnyt jelent
  • Stratégiai beszerzésben szerzett többéves tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Prezentációs készség
  • Tárgyalási képesség
  • Logikus és analitikus gondolkodásmód, stratégiai érzék
  • Utazásra való hajlandóság