back to menu

Feladatok:

  • Tükör helyettesítő kamera rendszer (CMS) bevezetésének előszériás minőségügyi támogatása
  • APQP dokumentumok készítése
  • Vevői kapcsolattartás előszériás, majd széria fázisban
  • A vevői reklamációk kezelése, koordinálása problémamegoldó módszerek alkalmazásával
  • A belső problémák/reklamációk megoldásának támogatása
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • A szériagyártás során szerzett tapasztalatok biztosítása a jövőbeni projektek számára
  • A vevői látogatások/auditok megszervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség. Elektronikai, mechatronikai, vagy informatikai végzettség preferált
  • Kommunikációs szintű ANGOL és/vagy NÉMET nyelvtudás.
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat elektronikai gyártás területen. Előnyt jelent automotive SPICE (CAN / LIN kommunikációs hálózat, ISO 26262 ismeretek)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott fellépés, kiváló koordinációs képesség
  • Terhelhetőség, dinamizmus, proaktivitás, stressz tűrés.

Amit kínálunk:

• Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól • Versenyképes juttatási csomag • Hűségprémium, Karácsonyi bónusz • Albérlet támogatás akár 35 000 Ft • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben • Felelősség, kihívást jelentő feladatok • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Careers at Motherson

Become part of our team

At Motherson we believe that our people are our biggest assets and that the capability of the company is the combined competence of all of us. Join our team and experience the spirit of a well-networked global enterprise offering exciting projects and outstanding development opportunities.