back to menu

A Samvardhana Motherson Group a világ egyik leggyorsabban fejlődő alkatrészgyártó vállalatcsoportja. A Samvardhana Motherson Peguform (SMP) a csoport műanyagipari szakértője, és elismert autóipari partner. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában és Ázsiában is megtalálható gyáregységeink a világ vezető autógyártóit szolgálják ki. Gyors növekedésünknek köszönhetően folyamatosan keressük csapatunk tehetséges, új tagjait.

Feladatok:

  • Anyagmozgatás
  • Raktározás, áruátvétel
  • Sorkiszolgálás
  • Komissiózás
  • Együttműködés a területen dolgozó kollégákkal, valamint a kapcsolódó szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély vezetőüléses és vezetőállásos targoncára
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalás

Előny:

  • Magasraktározásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

AMENNYIBEN A POZÍCIÓ FELKELTETTE AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT: Küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel a következő e-mail címre: KECSKEMET.KARRIER@CONTRACTORS.SMP-AUTOMOTIVE.COM

Careers at Motherson

Become part of our team

At Motherson we believe that our people are our biggest assets and that the capability of the company is the combined competence of all of us. Join our team and experience the spirit of a well-networked global enterprise offering exciting projects and outstanding development opportunities.