back to menu

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Raktári csoportvezető.

Feladatok:

  • Targoncás kollégák koordinálása műszakon belül
  • Túlórák, helyettesítések szervezése
  • Szükség esetén targoncás feladatok ellátása
  • Napi, heti dokumentumok, beszámolók készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • Csoportvezetői és targoncavezetői tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség, érvényes targoncavezetői jogosítvány és bizonyítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés, csapatmunkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

Versenyképes órabér Csoportvezetői pótlék Jelenléti prémium: bruttó 20.000 Ft SMR bónusz: bruttó 8.300 Ft Albérlet támogatás: nettó 35.000 Ft Toborzási prémium : min. br. 150.000 Ft, max. br. 400.000 Ft Hűségprémium Karácsonyi bónusz Bejárás támogatás

Careers at Motherson

Become part of our team

At Motherson we believe that our people are our biggest assets and that the capability of the company is the combined competence of all of us. Join our team and experience the spirit of a well-networked global enterprise offering exciting projects and outstanding development opportunities.