back to menu

Az SMR-nél dolgozni izgalmas projekteket, változatos nemzetközi lehetőségeket takar. Felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba: Előszériás Minőségügyi Mérnök.

Feladatok:

  • APQP dokumentumok készítése
  • Műveleti utasítások, utó- és kiegészítő munkautasítások készítése, bevezetése
  • Aktív részvétel az új projektek bevezetési tervezésében
  • PPAP folyamat támogatása
  • Teljes minőségbiztosítás a projekt során
  • Minőségügyi folyamatokkal kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás, francia nyelvtudás előny
  • Magas szintű utazási hajlandóság
  • Autóiparban szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Nyitottság, kreativitás, proaktivitás, stressztűrés
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól Versenyképes juttatási csomag Hűségprémium, Karácsonyi bónusz Albérlet támogatás akár 35 000 Ft Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben Felelősség, kihívást jelentő feladatok Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Careers at Motherson

Become part of our team

At Motherson we believe that our people are our biggest assets and that the capability of the company is the combined competence of all of us. Join our team and experience the spirit of a well-networked global enterprise offering exciting projects and outstanding development opportunities.