back to menu

A Samvardhana Motherson Group a világ egyik leggyorsabban fejlődő alkatrészgyártó vállalatcsoportja. A Samvardhana Motherson Peguform (SMP) a csoport műanyagipari szakértője, és elismert autóipari partner. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában és Ázsiában is megtalálható gyáregységeink a világ vezető autógyártóit szolgálják ki. Gyors növekedésünknek köszönhetően folyamatosan keressük csapatunk tehetséges, új tagjait.

Feladatok:

  • Felel a rábízott gépek, berendezések működésének biztosításáért, a megfelelő műszaki szintjük fenntartásáért.
  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészek beépítése, javítása, karbantartása
  • Gépi funkciók, paraméterek beállítása
  • Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása, felügyelet
  • Termelés folyamatosságának a biztosítása
  • Üzemi eszközök karbantartásának
  • Dokumentáció kezelés, rendszerdokumentációk kezelése
  • Szakmai támogatás berendezések beüzemelésénél és javításánál
  • Értelmezni tudja az elektromos rajzokat és előírásokat, ezek alapján javítási és hibaelhárítási munkát végez
  • Az elvégzett javításokról, munkájáról a meghatározott módon feljegyzést készít.
  • Betartja a munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírásokat, a vállalatnál érvényben lévő Házirendet és belső szabályokat

Elvárások:

  • Villamosipari / műszeripari szakközépiskola / műszerész végzettség, illetve szakmunkásképző iskola
  • 2 év karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Erősáramú, illetve gyengeáramú villamossági ismeretek. PLC vezérléstechnika, pneumatikus alapismeretek
  • Precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • robot karbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag; felelősségteljes, önálló munka; érdekes és kihívásokkal teli, feladatok; családias vállalati kultúra; fiatalos, lendületes csapat; fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő, globális vállalatnál.

AMENNYIBEN A POZÍCIÓ FELKELTETTE AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT:        Küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel a következő e-mail címre: KECSKEMET.KARRIER@CONTRACTORS.SMP-AUTOMOTIVE.COM

Careers at Motherson

Become part of our team

At Motherson we believe that our people are our biggest assets and that the capability of the company is the combined competence of all of us. Join our team and experience the spirit of a well-networked global enterprise offering exciting projects and outstanding development opportunities.